2020-2021 Ikasturtea

Guraso Orduak

GURASO ORDUAK

Gure ikasteetxeko irakasleren batekin kontaktuan jarri nahi baduzu, hurrengo zerrendan bakoitzaren bisita orduak ikusi dezakezuz. Ezinbestekoa izango da irakaslearekin eguna eta ordua zehaztea geratu baino lehenago.

IRAKASLEAGURASO ORDUAE-MAILA
AITOR PILDAIN ELORRIETA ASTEAZKENA (11:30-12:25)apildain@iesminas.net
AITOR ORTEGAaortega@iesminas.net
ALAIA MURUETA ITURRIOZASTELEHENA (09:10-10:05)amurueta@iesminas.net
ALBERTO ZURUTUZAOSTEGUNA (09:10-10:05)azurutuza@iesminas.net
ALEX DE NORIEGA RUIZ ASTELEHENA (12:25-13:20)adenoriega@iesminas.net
ALEX MARTÍNEZ SANTOSASTELEHENA (12:25-13:20)amartinez@iesminas.net
ANA MÁDOZASTEARTEA (11:30-12:25)ammadoz@iesminas.net
ARANTZA SANTAMARÍAASTELEHENA (11:30-12;15)asantamaria@iesminas.net
BEGOÑA MOLINOSASTEAZKENA (12:25-13:20)bmolinos@iesminas.net
BEGOÑA RÁBADEmbrabade@iesminas.net
BLANCA LÓPEZASTEARTEA (11:30-12:25blopez@iesminas.net
CLARA MARDONESOSTIRALA (11:30-12:25)cemardones@iesminas.net
CRISTINA IZQUIERDOASTELEHENA (10:05-11:00)cizquierdo@iesminas.net
EDERNE LARRINAGA ASTELEHENA (9:10-10:05)elarrinaga@iesminas.net
ELENA LEKUBARRIASTEAZKENA ( 09:10-10:05)melekubarri@iesminas.net
ELENA NECHES ARRIETAOSTEGUNA (11.30-12:25)meneches@iesminas.net
ESTEBE SERRANOOSTEGUNA (10:05-11:00)eserrano@iesminas.net
ESTIBALIZ SANMARTINOSTIRALA (11:30-12:25)esanmartin@iesminas.net
GARAZI PASCUALASTELEHENA (12:25-13:20)gpascual@iesminas.net
GORANE FERNÁNDEZASTEARTEA (11:30-12:25)gfernandez@iesminas.net
GORKA ESTEBANASTEARTEA (11:30-12:25)gesteban@iesminas.net
GURUZNE ARREGIASTEAZKENA ( 12:25-13:20)garregi@iesminas.net
HARITZ GARATEASTELEHENA/ (10:05-11:00)hgarate@iesminas.net
ICIAR BEGOÑA MANSOibmanso@iesminas.net
IDOIA HERBASiherbas@iesminas.net
IMANOL BLANCOASTEAZKENA ( 09:10-10:05)jmblanco@iesminas.net
INMACULADA SANTOSmisantos@iesminas.net
IÑAKI MARTÍNEZASTEAZKENA (12:25-13:15)imartinez@iesminas.net
IRANTZU PILDAINASTEARTEA (10:05-11:00)ipildain@iesminas.net
IRATI DÍAZASTEARTEA (9:10-10:05)idiaz@iesminas.net
IRATXE GEZURAGA BILBAO OSTIRALA (9:10-10:05)igezuraga@iesminas.net
IRATXE GEZURAGAigezuraga@iesminas.net
IRENE ETAYOOSTIRALA (11:30-12:25)ietayo@iesminas.net
ITSASO GARMENDIAASTEAZKENA (9.10 - 10.05)igarmendia@iesminas.net
JONE MARTÍNEZASTELEHENA (11:30-12:25)jmartinez@iesminas.net
JOSE MANUEL ARKAIA jmarkaia@iesminas.net
JOSEBA ANDONI EDESAASTEARTEA (12:25-13:05)jaedesa@iesminas.net
JUAN IGNACIO GOIKOAASTELEHENEAN (9:10 - 10:05)jigoikoa@iesminas.net
JULEN RUESGASOSTEGUNA (10;05 - 11:00)jruesgas@iesminas.net
KAREN CRISTINA BERNALMARTES (10:05-11:00)kcbernal@iesminas.net
LUIS Mª ORTEGAASTEAZKENA (9:10-10:05) lmortega@iesminas.net
Mª INMACULADA SANTOSASTELEHENA (10:05-11:00)misantos@iesminas.net
Mª LUISA HERNÁNDEZASTELEHENA (11:30-12:25)mlhernandez@iesminas.net
Mª MAR PRADOASTELEHENEAN (10:05-1100)mmprado@iesminas.net
MAITE SANTAMARÍAASTEAZKENA ( 09:10-10:05)tsantamaria@iesminas.net
MARIA BELEN MAIDAGAN ASTEARTEA (10.05-11:00)mbmaidagan@iesminas.net
MARIA CARMEN OCIO ASTELEHENA (10:05-11:00)mcocio@iesminas.net
MARIA DEL CARMEN GOMEZOSTEGUNA (09:10-10:05)mcgomez@iesminas.net
MARIAN SEOANEASTELEHENA (10:05-11:00)mseoane@iesminas.net
MIRIAM REGUILÓNASTEAZKENA (12:25 - 13:20)mreguilon@iesminas.net
MONTSERRAT GARCIA ASTEARTEAN (10.05-11:00)mgarcia@iesminas.net
NAHIKARI SILVAASTEARTEAN (10.05-11:00)nsilva@iesminas.net
NEREA PUENTE UNZUETA ASTEARTEA (09:10-10:05)npuente@iesminas.net
OIANE VALEROASTEARTEA (9:10-10:05)ovalero@iesminas.net
OIHANE COLOMOASTEARTEA (11:30-12:25)ocolomo@iesminas.net
OLGA EGAÑAOSTIRALA (11:30-12:25)oegaña@iesminas.net
OLGA MARTÍNEZomartinez@iesminas.net
PABLO BILBAOASTEAZKENA ( 08:15-09:10)pbilbao@iesminas.net
PATRICIA AHEDO ASTEARTEA (12:25 - 13:20)pahedo@iesminas.net
SUSANA LEONARDOASTELEHENA (10:05-11:00)sleonardo@iesminas.net
TAMARA RIOASTEARTEA (11:30-12:25)trio@iesminas.net
TOMAS MERINO tmerino@iesminas.net
TXEMA ALONSOOSTEGUNA (10:05-11:00)txemaalonso@iesminas.net
VICTORIA LARRUZEAOSTEGUNA (13:20-14:15)vlarruzea@iesminas.net
YOLANDA GAGOOSTIRALA (12:25-13:20)ygago@iesminas.net
IRAKASLEAGURASO ORDUAE-MAILA
AITOR PILDAIN ELORRIETA ASTEAZKENA (11:30-12:25)apildain@iesminas.net
AITOR ORTEGAaortega@iesminas.net
ALAIA MURUETA ITURRIOZASTELEHENA (09:10-10:05)amurueta@iesminas.net
ALBERTO ZURUTUZAOSTEGUNA (09:10-10:05)azurutuza@iesminas.net
ALEX DE NORIEGA RUIZ ASTELEHENA (12:25-13:20)adenoriega@iesminas.net
ALEX MARTÍNEZ SANTOSASTELEHENA (12:25-13:20)amartinez@iesminas.net
ANA MÁDOZASTEARTEA (11:30-12:25)ammadoz@iesminas.net
ARANTZA SANTAMARÍAASTELEHENA (11:30-12;15)asantamaria@iesminas.net
BEGOÑA MOLINOSASTEAZKENA (12:25-13:20)bmolinos@iesminas.net
BEGOÑA RÁBADEmbrabade@iesminas.net
BLANCA LÓPEZASTEARTEA (11:30-12:25blopez@iesminas.net
CLARA MARDONESOSTIRALA (11:30-12:25)cemardones@iesminas.net
CRISTINA IZQUIERDOASTELEHENA (10:05-11:00)cizquierdo@iesminas.net
EDERNE LARRINAGA ASTELEHENA (9:10-10:05)elarrinaga@iesminas.net
ELENA LEKUBARRIASTEAZKENA ( 09:10-10:05)melekubarri@iesminas.net
ELENA NECHES ARRIETAOSTEGUNA (11.30-12:25)meneches@iesminas.net
ESTEBE SERRANOOSTEGUNA (10:05-11:00)eserrano@iesminas.net
ESTIBALIZ SANMARTINOSTIRALA (11:30-12:25)esanmartin@iesminas.net
GARAZI PASCUALASTELEHENA (12:25-13:20)gpascual@iesminas.net
GORANE FERNÁNDEZASTEARTEA (11:30-12:25)gfernandez@iesminas.net
GORKA ESTEBANASTEARTEA (11:30-12:25)gesteban@iesminas.net
GURUZNE ARREGIASTEAZKENA ( 12:25-13:20)garregi@iesminas.net
HARITZ GARATEASTELEHENA/ (10:05-11:00)hgarate@iesminas.net
ICIAR BEGOÑA MANSOibmanso@iesminas.net
IDOIA HERBASiherbas@iesminas.net
IMANOL BLANCOASTEAZKENA ( 09:10-10:05)jmblanco@iesminas.net
INMACULADA SANTOSmisantos@iesminas.net
IÑAKI MARTÍNEZASTEAZKENA (12:25-13:15)imartinez@iesminas.net
IRANTZU PILDAINASTEARTEA (10:05-11:00)ipildain@iesminas.net
IRATI DÍAZASTEARTEA (9:10-10:05)idiaz@iesminas.net
IRATXE GEZURAGA BILBAO OSTIRALA (9:10-10:05)igezuraga@iesminas.net
IRATXE GEZURAGAigezuraga@iesminas.net
IRENE ETAYOOSTIRALA (11:30-12:25)ietayo@iesminas.net
ITSASO GARMENDIAASTEAZKENA (9.10 - 10.05)igarmendia@iesminas.net
JONE MARTÍNEZASTELEHENA (11:30-12:25)jmartinez@iesminas.net
JOSE MANUEL ARKAIA jmarkaia@iesminas.net
JOSEBA ANDONI EDESAASTEARTEA (12:25-13:05)jaedesa@iesminas.net
JUAN IGNACIO GOIKOAASTELEHENEAN (9:10 - 10:05)jigoikoa@iesminas.net
JULEN RUESGASOSTEGUNA (10;05 - 11:00)jruesgas@iesminas.net
KAREN CRISTINA BERNALMARTES (10:05-11:00)kcbernal@iesminas.net
LUIS Mª ORTEGAASTEAZKENA (9:10-10:05) lmortega@iesminas.net
Mª INMACULADA SANTOSASTELEHENA (10:05-11:00)misantos@iesminas.net
Mª LUISA HERNÁNDEZASTELEHENA (11:30-12:25)mlhernandez@iesminas.net
Mª MAR PRADOASTELEHENEAN (10:05-1100)mmprado@iesminas.net
MAITE SANTAMARÍAASTEAZKENA ( 09:10-10:05)tsantamaria@iesminas.net
MARIA BELEN MAIDAGAN ASTEARTEA (10.05-11:00)mbmaidagan@iesminas.net
MARIA CARMEN OCIO ASTELEHENA (10:05-11:00)mcocio@iesminas.net
MARIA DEL CARMEN GOMEZOSTEGUNA (09:10-10:05)mcgomez@iesminas.net
MARIAN SEOANEASTELEHENA (10:05-11:00)mseoane@iesminas.net
MIRIAM REGUILÓNASTEAZKENA (12:25 - 13:20)mreguilon@iesminas.net
MONTSERRAT GARCIA ASTEARTEAN (10.05-11:00)mgarcia@iesminas.net
NAHIKARI SILVAASTEARTEAN (10.05-11:00)nsilva@iesminas.net
NEREA PUENTE UNZUETA ASTEARTEA (09:10-10:05)npuente@iesminas.net
OIANE VALEROASTEARTEA (9:10-10:05)ovalero@iesminas.net
OIHANE COLOMOASTEARTEA (11:30-12:25)ocolomo@iesminas.net
OLGA EGAÑAOSTIRALA (11:30-12:25)oegaña@iesminas.net
OLGA MARTÍNEZomartinez@iesminas.net
PABLO BILBAOASTEAZKENA ( 08:15-09:10)pbilbao@iesminas.net
PATRICIA AHEDO ASTEARTEA (12:25 - 13:20)pahedo@iesminas.net
SUSANA LEONARDOASTELEHENA (10:05-11:00)sleonardo@iesminas.net
TAMARA RIOASTEARTEA (11:30-12:25)trio@iesminas.net
TOMAS MERINO tmerino@iesminas.net
TXEMA ALONSOOSTEGUNA (10:05-11:00)txemaalonso@iesminas.net
VICTORIA LARRUZEAOSTEGUNA (13:20-14:15)vlarruzea@iesminas.net
YOLANDA GAGOOSTIRALA (12:25-13:20)ygago@iesminas.net

IKASTETXEKO PROIEKTUAK

MINAS BHI

Minas BHI ikastetxearen jatorria Lanbide Heziketarako eskola bat da: 1967an Barakaldon eta gure eskualdean industriarako eta meatzaritzarako profesionalen prestakuntzaren premiari erantzuteko inauguratu zuten meatzaritza eta siderometalurgia espezialitateari abiatuta; Nicolás Larburu Arrizabalaga jauna fundatzailea eta lehenengo zuzendaria izan zen.

Kontaktua

  • null
    IES Minas BHI. La Bondad kalea, 28 48902 San Vicente de Barakaldo BIZKAIA
  • null
    Ordutegia Astelehenetik ostiralera: 9etatik 14etara
  • null
    944 287 813

Saila

MINAS BHI

Minas BHI ikastetxearen jatorria Lanbide Heziketarako eskola bat da: 1967an Barakaldon eta gure eskualdean industriarako eta meatzaritzarako profesionalen prestakuntzaren premiari erantzuteko inauguratu zuten meatzaritza eta siderometalurgia espezialitateari abiatuta; Nicolás Larburu Arrizabalaga jauna fundatzailea eta lehenengo zuzendaria izan zen.

Kontaktua

  • null
    IES Minas BHI. La Bondad kalea, 28 48902 San Vicente de Barakaldo BIZKAIA
  • null
    Ordutegia Astelehenetik ostiralera: 9etatik 14etara
  • null
    944 287 813

Saila

IES Minas BHI © 2020

  • null
    IES Minas BHI.
    La Bondad kalea, 28
    48902 San Vicente de Barakaldo
    BIZKAIA